Komunitní práce Liberec, o.p.s.

Novinky

2. čtvrtletí roku 2014 (06.08.2014)

Počasí ve druhém čtvrtletí bylo tento rok opět nadprůměrně teplé a práce v ulicích města Liberce se
i díky němu mohly nést již v letnějším duchu.
Naše společnost začala ve spolupráci se SML pracovat na odstranění plevele v ulicích města. Již druhým rokem k likvidaci plevele také používáme chemický postřik, který jsme využili v mnoha lokalitách jako např. ulice U Soudu, nám. Dr. E. Beneše, ulice Jablonecká, Chelčického a jiné.
Samozřejmostí je i klasický úklid komunálního odpadu v ulicích a na sídlištích města Liberce a výpomoc při zušlechťování okolí a pozemků škol a školek. Například v MŠ Pramínek naši zaměstnanci natřeli plot kolem objektu a v MŠ V Zahradě opravili podezdívku pod plotem a celý ho také natřeli.
Ve čtvrtek 13. 6. 2014 jsme pomáhali při organizaci koncertu pro seniory v divadle F. X. Šaldy.
Dne 14. 6. 2014 se na náměstí Dr. E. Beneše konal jako každý rok Liberecký Jarmark, který byl letos ještě okořeněn o spojení s Krajskými slavnostmi. I zde naši zaměstnanci měli své opodstatnění a celý den před, během, i po akci pomáhali s čím bylo potřeba a v celém prostoru akce uklízeli nevzhledný odpad poházený po zemi.
Naše společnost se také stará o okolí domů s pečovatelskou službou, kde naši zaměstnanci odstraňují plevel z chodníků a parkovišť, sekají trávu v okolí a odklízí komunální odpad.Vyrobila ANTEMA - internetové stránky

Komunitní práce Liberec - ilustrační foto
Komunitní práce Liberec - ilustrační foto