Komunitní práce Liberec, o.p.s.

Novinky

ÚNOR 2014 (07.02.2014)

I měsíc únor se nadále vezl na vlně teplého počasí, díky čemuž pracovníci Komunitních prací mohli pokračovat ve své pilné práci na zkrášlení všemožných částí města Liberce.
Plesová sezóna a další společenské akce byly v plném proudu, kde bylo potřeba, tam naši zaměstnanci přiskočili na pomoc. Ať už to bylo při přípravě na "Maškarní veselici" pořádané na DPS Krejčího, či v radničním sklípku při přípravě a následném úklidu po Šibřinkách.
I mnohé mateřské školky využily neobvykle teplého počasí a začali na spíše jarních pracích již dříve než je zvykem. V MŠ Kytičce naši zaměstnanci vyčistili pískoviště a shrabali starou trávu a listí, aby venkovní prostory byly na jarní a letní sezónu řádně připraveny. V areálu ZŠ Na Výběžku bylo potřeba natřít plot a konstrukce basketbalových košů.
V budově bývalého kina "VARŠAVA" naši zaměstnanci pokračovali v činnosti a po odmontování sedaček vytrhali postupně lino, kobercovou vložku a naposled vytrhali celou podlahu včetně podlážek nosných trámů a schodů.
Krom všech těchto činností se i nadále věnujeme úklidu komunálního odpadu na sídlištích, v centru města a v okolí cyklostezky.Vyrobila ANTEMA - internetové stránky

Komunitní práce Liberec - ilustrační foto
Komunitní práce Liberec - ilustrační foto